Únor 2013

Virtuální úspěchy !!

27. února 2013 v 23:46 | Markéét |  Novinky
No v poslední době všude slyším nebo čtu ty neuvěřitelně vysoká čísla sledovanosti a likes atd. Tak tady měnší přehled kdo z hudebního světa kde vede :-D !!

1)Shakiřin facebook nedávno dosáhl 61 milionů likes. Tudíž se Shakira stává druhou celebritou na fb , která dosáhla tohoto čísla.
2) Největší sledovanost má na twitteru a Instalgramu má Kim Kardasian ,která těmto sociálním sítím kraluje (ale ta nemá s hudbou nic společného - max. tak kluka :-D ) no ale už jí na paty šlape donedávna král youtube Justin Bieber ,který na Twitteru nedávno překročil hranici 35 milionů následníků :-) !!
3) Prosím fanfáru ..... tak aspoň potlesk !!! Královnou youtube se stává stala úžasná americká zpěvačka pocházející z Barbadosu (už víte :-D ) Rihanna !! Její kanál VEVO má už přes 3 445 765 405 přehrátí. Rihanna tímto porazila i svého největšího konkurenta v tomto směru Justina Biebera !! (Dobře RiRi :-D !!!!). Rihanna poté co se to dozvěděla, napsala na twitter : "QUEEN OF YOUTUBE!!! VEVO, thank you for this outlet that enables my fans and I to share music visually!"

Selena Gomez chystá singl a nové album !

27. února 2013 v 22:47 | Markéét |  Novinky

Objevila se zpráva že......
Selena Gomez brzy vydá nový singl , v létě nové album a pojede na světové turné :-D
Řekla : "Můj první single vyjde v březnu a album vyjde v létě, a ano pojedu na moji první world tour."

Těšíte se na nový singl a album Seleny ??


Demi Lovato - Heart Attack

26. února 2013 v 13:46 | Markéét |  Singly
Tak a ám tu pro vás svůj první názor ! První písnička, kterou budu hodnotit , je nový singl Demi Lovato - Heart Attack !


Sigl je to energický a divoký :-D !! Tato písnička má pěkný text a vyniká v ní silný hlas, který Demi má :- ) !! Autosky se na této písni podíleli : Mitch Allan, Jason Evigan, Sean Douglas, Nikki Williams , a podílela se na ní autorsky i Demi Lovato . Produkoval ji Suspex a byla vydána 25. února 2013 společností Hollywood Records.
Demi je mistrovským zprostředkovatelem nervózní emoce a později v písni ohromuje strhujícím refrénem. Mezi hudebními kritiky s spekuluje o tom , že by to mohl být největší hit Demiiny kariéry. Je na vrcholu uznání ze strany široké veřejnosti :-D !! Měla teď co se týče zpěvu menší pauzu , kterou potřebovala , a její fanoušci netrpělivě čekaly na novou hudbu. Tento Singl se už hraje snad ve všech amerických rádiích !! Už se moc těším na očekávané album :- )) !

Co na Heart Attack říkáte vy ???


Co posloucháte ???

23. února 2013 v 20:28 | Markéét |  Zprávy pro vás & informace o blogu
No název je Co posloucháte ??? ale stejně se musím rozepsat o tom co poslouchám já :-D !! A aby vás můj blog hned od začátku neotravoval , tak to trošku zestručním a zaručuji vám , že si toho zkrácení ani nevšimnete :-DD !!
Jsem asi trošku divná nebo pojmenuju to jinak :-DD - Jsem multi-hudební maniak a na hudbě jsem i závislá.
POslouchám opravdu skoro všechno :-D !! Pop, Rock, Metal,Rap , hudbu nejen z U.S.A, ale i české a slovenské písničky a v poslední době ujíždím hlavně na britských hudebnících :-DD !!
Moje oblíbená hudba :
Pop : Tak tam je toho opravdu hodně asi všechno , co se teď hraje v tomto stylu :-DD !
Rock : Moje nejoblíbenější skupina The Pretty Reckless
Metal : Díky mému spolužákovi teď poslouchám metalovou skupinu Asking Alexandria :-D !
Rap : Určitě Eminem, Flo Rida , Lill Wayne (ale americký rap poslouchám jen jako featuring :-) ) a vlastně ještě Nicki Minaj.
Česká hudba :Mojí nejoblíbenější českou zpěvačkou je Ewa Farna (sice česko-polskou ale je :-D) , jinak poslouchám třeba Gabrielu Gunčíkovou, Martu Jandovou a třeba Mandrage :-) !!
Slovenská hudba : Slovenská hudba se mi v poslední době moc líbí : Ego, Tina , Majk Spirit, Celeste Buckingham, Peter Bič Project, Miro Šmajda atd. :-) !!

Tak a teď už opravdu k vám co posloucháte za hudbu ?? :-D


Úvod

23. února 2013 v 14:31 | Markéét |  Zprávy pro vás & informace o blogu
Tento blog bude jak jste asi pochopili z názvu o hudbě a všem co se jí týká :-)) !! Doufám , že se vám bude líbit !