Březen 2013

Ruda - Stůj

26. března 2013 v 17:30 | Markéét |  Novinky
V poslední době bodující píseň s Stay od Rihanny má klip, který se celkem dost řešil a asi se ještě chvíli řešit bude. Trošku pozornosti si chtěl získat i Ruda z Ostravy :-D !! Ruda se rozhodl, že bude někoho opět zesměšňovat a natočí parodii na Rihannu. Název jeho obdoby Stay je Stůj :-D a Ruda sikvůli svému "úžasnému" a originálnímu :-D klipu vyholil půlku hlavy a na záda si nechal načmárat tetování - PIVAÁÁ :-D !!! Úžasnou fotkou z natáčení se potom pochlubil na svém Facebooku !! Podle mě je to vše dost trapné ale co na to říkáte vy ???

CO NA TO ŘÍKÁTE VY ?????


Miley Cyrus se rozhodla vyměnit manažera.

24. března 2013 v 10:38 | Markéét |  Novinky


Co mají Miley Cyrus a Britney Spears společného? Tak například Larryho Rudolpha. Miley Cyrus se rozhodla změnit management a sehnat někoho opravdu zkušeného, kdo jí pomůže pořádně rozjet hudební kariéru. Vybrala si skvěle. Zvolila Larryho Rudolpha, který moooc pomohl k větší slávě Britney Spears v jejích nejlepších letech 1999 až 2004 a znovu ji podpořil v comebackovém období Femme Fatale. Britney, která v poslední době jeho služby asi tak nutně nepotřebuje.Je jasné, že Larry Rudolph určitě dokáže Miley pomoct. Ovšem tisk už nyní spekuluje: Kterou ze svých "hlavních klientek" si vybere v budoucnu? A nepůjde o střet zájmů?
http://drewbmac.files.wordpress.com/2012/09/miley-cyrus-in-new-photoshoot-for-mileycyrus-com-photos-013.jpeg

Taylor Swift - 22

24. března 2013 v 10:24 | Makréét |  Singly


22 je podle mě moc povedená písnička ! Zdá se mi, že Taylor albem RED trošku změnila svůj hudební styl :-D ! No jsem to blesk !! Musím přiznat, že se mi tato změna ze začátku nelíbila ale když jsem se zaposlouchala do textů a několikrát jsem si ty písničky pustila, uvědomila jsem si, že se Taylor nemůže zastavit na jednom místě a mít pořád stejné písničky. Koho by to potom bavilo ? A zpět k 22 - jak už jsem psala je velice povedená a klip taky!! Už jsem slyšela, že je písnička opět o Harrym z 1D ! Sice už je to druhá v pořadí ale každý musí mít nějakou inspiraci pro svou tvorbu :-D a lidem se to očividně líbí !

Jak se vám líbí písnička 22 ??


Selena Gomez rozbrečela Justina Biebera !!

24. března 2013 v 10:21 | Markéét |  Novinky

Minimálně dva lidé dokázali v poslední době rozplakat Justina Biebera. Vyšlo to najevo během návštěvy Seleny Gomez v televizním pořadu Davida Lettermana. Selena Gomez se o rozchodu s Justinem Bieberem moc nebaví. Teda aspoň na veřejnosti, když se sejde na pokec s kámoškou Taylor Swift bude to asi jinak :-D ! Tentokrát ale Selena udělala malou výjimku a z Justina si trošku vystřelila a to hned před kamerami pořadu Late Show With David Letterman.Jak k tomu došlo? Když se moderátor David Letterman rozpovídal o Justinovi, vzpomněl si na historku, jak ho ve svém pořadu dohnal až k breku: "Začali jsme konverzovat, on něco řekl, pak zase já, pak reagoval on, já odpověděl a najednou jsem ho něčím rozplakal." Na to se Selena rozesmála a řekla: "Tak to jsme dva No podívejte se na rozhovor sami ………. K popisovanému okamžiku, kdy si Selena a David Letterman dělají z Justina legraci,, dojde mezi 5. minutou a 57. sekundou a 6. minutou a 14. sekundou záznamu. Krom téhle epizody se dozvíte, že je zpěvačka stále "single" a naprosto jí to vyhovuje. A také něco o novém filmu Spring Breakers
Video najdete zde.

Je Selena potvora?


Co myslíte, je ošklivé, že si Selena dělá z bývalého přítele legraci? Ať je jaký chce, není přece fér posmívat se zraněným citům. Na druhé straně, kdyby se Justin v poslední době za každou cenu nesnažil vypadat jako "drsňák" , možná by Selenu Gomez a Davida Lettermana tohle drsné vtipkování vůbec nenapadlo.

Co si o tom myslíte vy ??


O čem chcete článek ??

10. března 2013 v 19:52 | Markéét |  Zprávy pro vás & informace o blogu
Tak jsem se rozhodla, že bych připravila nějaký speciální článek o některém z oblíbených interpretů !! Teď jde o to, koho máte rádi :-) ! Napište do komentářů o kom ten článek chcete !!

Lana Del Rey poprvé přijede do Prahy !!

1. března 2013 v 0:25 | Markéét |  Novinky
Mezinárodní hudební program Electronic Beats se po roce vrací do pražského Divadla Archa a to s velmi exkluzivním programem. Přiveze Lanu Del Rey a další hvězdy.
Lana Del Rey odstartovala svou hudební kariéru už v osmnácti letech vystupováním v newyorských klubech, její fenomenální úspěch odstartoval debutový singl Video Games z roku 2011, jehož video na YouTube zhlédlo víc než 20 milionů diváků. Lana Del Rey je v posledná době velice úspěšná - Její druhé studiové album s názvem Born to Die patří mezi 10 nejprodávanějších alb roku 2012. V ČR se nám poprvé představí v sobotu 13.dubna v Divadle Archa v Praze v rámci Electronic Beats. Vstupenky v ceně 350 Kč jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro a v Divadle Archa.Na místě je budete moci koupit za 480 Kč !!
Rihanna je držitelkou Zalté maliny

1. března 2013 v 0:13 | Markéét |  Novinky
Battleship byla první velká filmová rolr Rihanny zbrojní důstojnice Petty Raikes, která miluje zbraně se nebojí nikoho a ničeho... Rihanna na ni poctivě trénovala, navštěvovala hodiny herectví a dělala i kliky. Přesto si vysloužila Zlatou malinu v kategorii Nejhorší herečka ve vedlejší roli. Filmová anticena se letos udělovala už po třiatřicáté a jako obvykle den před Oscary.
Rihanna není jediná zpěvačka, která má Zlatou malinu. Stejně tak už v minulosti zabodovaly Madonna, Britney Spears, Mariah Carey nebo Spice Girls - a všechny navíc, narozdíl od Rihanny, uspěly v hlavní kategorii. Madonna je dokonce i držitelkou největšího počtu Zlatých malin - posbírala jich celkem 5.