Duben 2013

Debbi - You take me there

15. dubna 2013 v 17:01 | Markéét |  Klipy


Ahooj, opět mám tu potřebu něco komentovat , takže jsem si tentokrát posvítila na zpěvačku Debbi a její písničku You take me there.Tentokrát můj kometnář nebude snad tak dlouhý :-DD !!

Můj názor : Debbi prostě nemám ráda :/ ! Neměla jsem ji ráda už když byla v superstar, její písničky taky nemusím a celkem mi i vadí, že nemá moc písniček česky :/ ! You take me there není špatná písnička ale nikdy se mi asi moc líbit nebude, kvůli tomu, že mi prostě vadí zpěvačka ,co to zpívá :-/ !! Ale musím uznat, že si Debbi prošla velkou změnou a klip se povedl !
Názor z musicserveru : Debbi je v hudebním světě známá především díky reklamnímu hitu "Touch The Sun". Na duben letošního roku chystá novou desku s názvem "Love, Logic & Will" a aktuální ochutnávka "You Take Me There" zní, jako by byla z úplně jiného hudebního světa. I když je zpěvačce teprve devatenáct, projevuje se v ní hlasově jako vyzrálá dáma s mnoha životními zkušenostmi. Žádné rozvernosti, úsměvy, juchání. Naopak je tu videoklip překypující zamilovaností, sentimentem, emocemi a výborným zpěvem. Tuto baladu interpretce napsal kolektiv britských autorů a vsadím se, že mnozí z vás, pokud by poslouchali pouze audionahrávku, by těžko poznali, že se jedná právě o ni. Ostatně i ve videoklipu je vyšňořená jinak, než ji známe. Perfektně nalíčená, celá v černém, což jí skvěle sedne. Produkci písně si vzal na starost samozřejmě Martin Ledvina, stejně je tomu u celého nového alba. Jestli se ponese v tomto dospěláckém duchu, máme se na co těšit.
Chris Brown - Fine China

11. dubna 2013 v 20:11 | Markéét |  Klipy
Opět hodnotím - tentokrát písnička od Chrise Browna - Fine China

Můj názor :
Klip je velice zajímavý a líbí se mi :-) Podle mě je Chris především super tanečník !! Písnička je pěkná a je podle mě prostě taková Chrisovská :-) ! Určitě bych poznala, že to je on i kdybych tu písničku nikdy před tím neslyšela !! Ale klip prostě musím pochválit je opravdu dobře udělaný :-) ! Jinak nevím, co dál napsat : písnička je to pěkná ale mou oblíbenou se nestane !
Odborná recenze:
"Fine China" je první singl z chystané šesté studiové desky "X" Chrise Browna. Video režírované samotným zpěvákem a Sylvainem Whitem mělo premiéru na apríla. V klipu sledujeme vztah Chrise a asijské dívky, který trvá i přes nesouhlas jejího otce. Je zde ale až moc nápadné, jak se Brown snaží napodobit svůj velký vzor Michaela Jacksona. Jeho taneční pohyby, hlavně ve střední části šestiminutového videa, jsou králi popu hodně podobné. Jako ze sci-fi filmu je závěr nevýrazného klipu, kdy se rodina dívky snaží zničit lásku zamilované dvojice. Chrisi, tvoje klipy většinou bavily, ale tohle?

CO na to říkáte vy ??


Selena Gomez - Come & Get it

9. dubna 2013 v 21:12 | Markéét |  Singly
A máme tu první singl ze Seleniny chystané desky, jejáž název zatím není známý ale měla by vyjít letos v létě :-) !
Mě se písnička moc líbí - příjde mi taková exotická nebo nevím, jak to jinak nazvat. Je to něco jiného než dělala Sel doposud stejně jako by měla být její chystaná deska. Selenin producent řekl, že je u Seleny stejně jako např. u Demi Lovato těžké udělat desku a to proto , že Selena musí zaujmout i patnáctileté teenagery stejně jako starší. Mě teda rozhodně tímto pilotním singlem zaujala a doufám, že deska bude tak podařená jako tato píseň !
Selena tento singl poprvé představí už 14. dubna na Mtv Mocie awards.


Ben Cristovao - Bomby

8. dubna 2013 v 19:45 | Markéét |  Klipy
Ahooj :-) Opět jsem se rozhodla ohodnotit písničku a klip a tentokrát jsem si posvítila na písničku Bomby (Ben Cristovao) ! Mám tu pro vássvůj názor ale taky názor odborníka z http://musicserver.cz a doufám, že vy napíšete taky ten svůj názor :-) !

Můj názor :
Písničku jsem poprvé slyšela na óčku asi před třemi týdny a ani mě moc nezaujala písnička ale spíš taneční projev v klipu :-D ! Prostě Ben neumí tak zpívat jako tancovat. Klip je podle mě dost dobrý :-D . Co se týče písničky - moc nemusím tu kombinaci angličtiny a češtiny , to mi tu ale moc nevadí :-D !! Celkem mi vadí jak pořád používá sprostá slova, sice se v jeho textu ještě neobjevilo slovo p... jako v textu od Nightwork. Jsou to slova, která sice někdy výjmečně použiju i já ale používat to v písničkách a brát to jako nejvíc drsný mi příjde trošku moc :-D !! Některé části písničky se mi líbí ale myslím si, že ti co hlasují pro něj v těch hitparádách jsou podle mě fanynky, kterým se líbí především Ben - tak už to bývá no :-)) ! Ale písnička je podle mě chytlavá a dneska si jí pořád zpívám, tak proto o ní píšu :-)) !!

http://musicserver.cz :
Je třeba si ujasnit několik věcí - Ben Cristovao předně neumí moc zpívat. Ale, jak by jistě řekl, what the hell, tady se míří na něco úplně jiného. S hiphopovou dikcí si vystačíte i v r'n'b zahuštěném trendy elektrem, produkce The Glowsticks se zde zkrátka nezapře. Úspěšný superstáří synek nasbíral mnoho zkušeností v Růžovce a rozdává je ve výbušné hitovce, v níž mixuje angličtinu s češtinou, a nutno podotknout, že některé části textu se fakt povedly. Zmalované fifikiki, co se rády producírují v SaSaZu a jemu podobných místech, si jistě rády vezmou k srdci lajnu "Nejvíc miluju ladies, co choděj s velkou Prada kabelkou, tleskám, kabelka hezká, ale když nevíš co k ní, vypadáš jak z Tesca." Jasně, celek není žádnou filozofickou přednáškou, ale na pobavení "Bomby" naprosto stačí.

Kdybych známkovala dala bych : 2

Čekají nás novinky :-)

7. dubna 2013 v 12:14 | Markéét |  Novinky
Nejdřív bych se chtěla omluvit za mou neaktivitu, promiňte ale fakt teď nestíhám :-( ! Musím se připravovat na příjmačky a dává mi to zabrat navíc bylo tento týden moc akcí do kterých jsem byla zapojená, takže jsem doma vůbec nebyla :-/ !
1.) První novinka bude klip k novému singlu Seleny Gomez- Come and Get it :-) Dám vám sem i malou ukázku :-) Jinak měl by vyjít už v pondělí, takže vlastně zítra :-)) !!
2.) Druhá novinka je taky nový klip tentokrát ale Demi Lovato a to k písni Heart Attack :-) ! Ten by měl vyjít už toto úerý :-) !
http://uk.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2013112/600.DemiAlbum.mh.021213.jpg