Ben Cristovao - Bomby

8. dubna 2013 v 19:45 | Markéét |  Klipy
Ahooj :-) Opět jsem se rozhodla ohodnotit písničku a klip a tentokrát jsem si posvítila na písničku Bomby (Ben Cristovao) ! Mám tu pro vássvůj názor ale taky názor odborníka z http://musicserver.cz a doufám, že vy napíšete taky ten svůj názor :-) !

Můj názor :
Písničku jsem poprvé slyšela na óčku asi před třemi týdny a ani mě moc nezaujala písnička ale spíš taneční projev v klipu :-D ! Prostě Ben neumí tak zpívat jako tancovat. Klip je podle mě dost dobrý :-D . Co se týče písničky - moc nemusím tu kombinaci angličtiny a češtiny , to mi tu ale moc nevadí :-D !! Celkem mi vadí jak pořád používá sprostá slova, sice se v jeho textu ještě neobjevilo slovo p... jako v textu od Nightwork. Jsou to slova, která sice někdy výjmečně použiju i já ale používat to v písničkách a brát to jako nejvíc drsný mi příjde trošku moc :-D !! Některé části písničky se mi líbí ale myslím si, že ti co hlasují pro něj v těch hitparádách jsou podle mě fanynky, kterým se líbí především Ben - tak už to bývá no :-)) ! Ale písnička je podle mě chytlavá a dneska si jí pořád zpívám, tak proto o ní píšu :-)) !!

http://musicserver.cz :
Je třeba si ujasnit několik věcí - Ben Cristovao předně neumí moc zpívat. Ale, jak by jistě řekl, what the hell, tady se míří na něco úplně jiného. S hiphopovou dikcí si vystačíte i v r'n'b zahuštěném trendy elektrem, produkce The Glowsticks se zde zkrátka nezapře. Úspěšný superstáří synek nasbíral mnoho zkušeností v Růžovce a rozdává je ve výbušné hitovce, v níž mixuje angličtinu s češtinou, a nutno podotknout, že některé části textu se fakt povedly. Zmalované fifikiki, co se rády producírují v SaSaZu a jemu podobných místech, si jistě rády vezmou k srdci lajnu "Nejvíc miluju ladies, co choděj s velkou Prada kabelkou, tleskám, kabelka hezká, ale když nevíš co k ní, vypadáš jak z Tesca." Jasně, celek není žádnou filozofickou přednáškou, ale na pobavení "Bomby" naprosto stačí.

Kdybych známkovala dala bych : 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama