Will i.am ft. Justin Bieber – ThatPOWER

29. května 2013 v 18:16 | Markéét |  Klipy
už je tu zase mé hudební hodnocení :-D ! Tentokrá hodnotím featuring Will i ama a Justina Biebera :-D ! Opět žádná novinka ale dlouho jsem to tu měla uložené, tak jsem to porstě vydat musela !!!

Will i.am ft. Justin Bieber - ThatPOWER

Tato písnička není přímo nejhorší ale hudbou bych to nenazvala ! I přes to, že jsem měla moc ráda "Willovu" tvorbu (toto období nejspíš skončilo) , tak se mi to moc nelíbí ! Je to prostě písnička ve které se skoro 5 minut opakuje pořád to samé dokola ! To je teď ale asi móda ! A klip ten mi příjde naprosto strašný ! A to i když pominu toho jako "suprově" tancujícího Justina , a to díky tomu jak je tam dokonale oblečený Will i.am i sou jeho "armádou" ! Opravdu se mi to nelíbí ale do 2-3 by se to mohlo vejít !!!
Musicserver
Jestli je v šoubyznysu někdo, kdo sám sebe neomylně považuje za génia, pak je to jistě will.i.am. Rád o sobě mluví jako o futuristickém hudebníkovi, který se stále "snaží posouvat hranice žánru". Tím je v jeho případě electropop nejdunivějšího ražení. Celý ten futurismus spočívá ve vybírání neoposlouchaných beatů, které se ale, našroubované na rutinnní popový základ, oposlouchají celkem záhy. Na druhou stranu je třeba uznat, že "#thatPOWER" s frackovitým Justinem Bieberem má celkem koule. A přitom je to celé jen jinak vymalovaná forma použitá na výrobu "Scream And Shout" s Britney. Šedomodře laděný klip s moderní architekturou v zádech není nikterak objevný, ale vidět frontmana Black Eyed Peas v cool klobouku stojí za to. Just for the good laugh. Celkově nikterak urážející moderní pop.

TAk co na tuto písničku říkáte vy ?? Pište prosím do komentářů :-) !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama